Aktualności

Goście w firmie

rozwiń » « zwiń

To była ogromna przyjemność i wielki zaszczyt gościć naszych partnerów w siedziebie firmy Viva Plus i towarzyszyć im w poznawaniu uroków południowej Polski.
Dziekujemy za wspólnie spędzone chwile.

Więcej na naszym facebooku...

Nagroda Firma Roku 2015

rozwiń » « zwiń

Firma Viva Plus jest właścicielem wiodącej na rynku reklamowym marki Viva Pens. Ten rok okazał się wyjątkowy, ponieważ nasza ponad dwudziestoletnia działalność 

została w szczególny sposób doceniona. Otrzymaliśmy Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Bytomia - Firma Roku 2015 dla najlepszych przedsiębiorców. 
To zaszczytne wyróżnienie uhonorowało pracę

włożoną w rozwój firmy. Za cel przyjęliśmy stałe wdrażanie innowacyjnych technologii, co mamy nadzieję przyczyni się 

do kolejnych sukcesów firmy i pozwoli m.in. na systematyczne rozszerzanie działalności biznesowej, charytatywnej oraz wzrost zatrudnienia, co z pewnością będzie miało swój udział

w rozwoju naszego miasta.statuetka_stronawww

Podziękowanie

rozwiń » « zwiń

W dniach 13-15.01.2016 br. nasza firma po raz kolejny wzięła udział w prestiżowych targach reklamowych PSI w Düsseldorfie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Zapraszamy na targi PSI w Düsseldorfie

rozwiń » « zwiń

Nasza firma po raz kolejny wystawia się na prestiżowych targach reklamowych PSI w Düsseldorfie. Targi odbędą się w dniach 13.01 - 15.01.2016 roku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska G28 w hali 9.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

rozwiń » « zwiń

KARTKA WITECZNA

VIVA ANDRZEJKI 2015

rozwiń » « zwiń

27.11.2015 wszyscy pracownicy Viva Plus wraz z szefostwem bawili się na firmowej imprezie andrzejkowej. Tańce, konkursy i pyszne jedzenie wypełniły cały wieczór a główną atrakcją było tradycyjne lanie wosku.

VIVA MEXICO

rozwiń » « zwiń

26.09.2015 odbyła sie impreza firmowa VIVA MEXICO. Jedną z atrakcji meksykańskiego wieczoru była prezentacja filmu z wycieczki nagrodzonych pracowników do Meksyku. Występ mariachi, pokaz tańca a dla smakoszy - prawdziwa meksykańska kuchnia, to główne atrakcje wieczoru. W czasie imprezy wyłoniono króla i królową parkietu oraz mistrzów tańca macarena! Niezapomniany wieczór!

ikona_viva mexico2

 

Relacja z targów Rema Days 2015

rozwiń » « zwiń

Targi RemaDays 2015 w Warszawie

rozwiń » « zwiń

W tym roku nasza firma ponownie zaprezentuje się na targach branży reklamowej RemaDays w Warszawie. Odbędą się one w dniach 4-6.02.2015 roku.

Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 1C8 w Hali 1.

Viva Pens_1c

Podziękowanie

rozwiń » « zwiń

W dniach 7-9.01.2015 r. nasza firma po raz kolejny wzięła udział w prestiżowych targach reklamowych PSI w Dusseldorfie, dzięki którym mogliśmy spotkać się z naszymi klientami i zaprezentować aktualną ofertę naszej firmy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

07

Targi PSI Düsseldorf

rozwiń » « zwiń

Na początku przyszłego roku nasza firma tradycyjnie będzie się wystawiała na prestiżowych targach reklamowych PSI w Düsseldorfie. Targi odbędą się w dniach od 7 do 9 stycznia 2015 roku. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 9G28 w hali 9.

Konkurs dla pracowników

rozwiń » « zwiń

Każdy z pracowników naszej firmy ma szansę przeżycia wspaniałej przygody. Pracownicy o najlepszych wynikach, zaangażowani w pracę i dbający o pozytywny wizerunek firmy będą mieli do wyboru wycieczkę do jednego z poniższych miejsc: Indie, Tajlandia, Kenia, Egipt lub Skandynawia.

konkurs2014_2015 

Piknik Strzelecki 2014

rozwiń » « zwiń

20.09. 2014 został zorganizowany 2. Firmowy Piknik Strzelecki. W programie znalazło się m.in. strzelanie do rzutek, strzelanie ze sztucera na 100m do kozła oraz strzelanie z broni krótkiej. W ramach pikniku odbył się już tradycyjnie konkurs strzelecki. Zwycięzca został ogłoszony Królem Strzelców i zdobył 2. puchar firmy. Nad bezpieczeństwem uczestników na każdym stanowisku czuwał instruktor, zapewniając indywidualny instruktarz i opiekę. Atrakcją pikniku był również paintball i niezapomniany lot balonem! Impreza zakończyła się przy zastawionych dziczyzną stołach.

PUCHAR 2014_2

Targi w Hannowerze

rozwiń » « zwiń

W dniach 8-10.04.2014 roku nasza firma będzie się wystawiać na targach PSI Promotion World które odbędą się w Hannowerze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr E18.

8 nowości w ofercie

rozwiń » « zwiń

W styczniu nasza firma, jako jedyna w Europie, wprowadza do swojej kolekcji jednocześnie osiem nowych modeli długopisów.

zdjecia nowosci na www_VIVAPENS_PRESTIGE

Targi Rema Days 2014

rozwiń » « zwiń

Jak rokrocznie nasza firma będzie prezentowała się na targach branży reklamowej RemaDays w Warszawie. Odbędą się one w dniach 5-7.02.2014 roku.

Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 1C8 w Hali 1.

Remadays stand 2014

Targi w Düsseldorfie

rozwiń » « zwiń

W dniach 8-10.01.2014 br. nasza firma wzięła udział w prestiżowych targach reklamowych PSI w Düsseldorfie. Mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi klientami i zaprezentowania pełnej oferty naszej firmy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Zapraszamy na PSI

rozwiń » « zwiń

Jak co roku w styczniu nasza firma wystawia się na prestiżowych targach reklamowych PSI w Düsseldorfie. Targi odbędą się w dniach 8.01 - 10.01.2014 roku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 9G17 w hali 9.